logo2

Starlyf Robot Vac
robot sprzątający

349,99 zł

499,99 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

System nawigacji

Łatwy w użyciu

Czujnik kolizji

Inteligentny asystent sprzątania dla Twojego domu

Pożegnaj się z codziennym sprzątaniem. Robot Starlyf Vac wyręczy Cię w codziennych obowiązkach, zapewniając czystą podłogę za jednym dotknięciem. Wysokość 6 cm gwarantuje czystość nawet pod niską kanapą. Sprzątanie nigdy nie było tak proste!

Skuteczne
czyszczenie

Urządzenie odkurza podłogę, Ty nie musisz nic robić. Wystarczy nacisnąć przycisk. Starlyf Robot Vac został zaprojektowany tak, żeby dostosowywać się do różnych powierzchni, zapewniając najlepsze rezultaty za każdym razem. Jest skuteczny do wszystkich rodzajów podłóg i zapewnia pełne ich czyszczenie. Dzięki 2 poziomom mocy, doskonale radzi sobie z każdym rodzajem powierzchni – drewno, parkiet, panele, ceramika, płytki i marmur, a nawet dywany. Można go używać w każdym pomieszczeniu w domu.

Precyzja i bezpieczeństwo

Dzięki czujnikom antykolizyjnym, Starlyf Robot Vac jest w stanie rozpoznać złożone środowisko. Zastosowany system wspiera identyfikację obiektów, otoczenia i zapewnia stabilne unikanie przeszkód. Robot sprzątający jest całkowicie bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych. Dzięki temu inteligentnemu urządzeniu, sprzątanie jest proste i wygodne, a podłoga zawsze czysta.

W zestawie:

349,99 zł

499,99 zł

Darmowa dostawa
od 150 zł

30 dni na zwrot produktów

Opinie