Wunderform

Przedstawiamy rewolucję w pieczeniu – formę silikonową, którą złożysz na płasko! Ma usztywnione i wzmocnione metalem brzegi, więc zawsze zachowuje swój kształt. Dzięki temu ciasto rośnie w górę, a nie na boki.

Odkryj COOX

COOX to idealna forma w kształcie prostokątnego pudełka do wypieków drożdżowych i przygotowania chleba. Opatentowana konstrukcja pozwala na rozłożenie formy na płasko. Nie trzeba smarować jej tłuszczem czy wykładać papierem do pieczenia.

Po wyjęciu ciasta, wystarczy umyć formę pod bieżącą wodą lub włożyć do zmywarki. Po wysuszeniu, z łatwością można schować ją na płasko w szufladzie. 

2-4

Najważniejsze cechy

Silikon wykorzystany do produkcji COOX jest wzmocniony po bokach, dzięki czemu dania zachowują swój kształt. Sama forma do pieczenia jest wytrzymała na skrajne temperatury od – 40 do +230°C. Można z niej korzystać w piekarniku, mikrofalówce czy nawet włożyć do zmywarki. Ponadto, obejmuje ją aż 10 lat gwarancji od producenta.

Bez BPA

Wykorzystany silikon jest przetestowany, wolny od BPA i bezpieczny dla Twojego zdrowia. Nie pochłania zapachów, nie odbarwia się ani nie zmienia smaku potraw.

Bez natłuszczania

Nie ma potrzeby smarować formy masłem. Ciasto nie przywiera do ścianek.

Bez bałaganu

Nie musisz podważać wypieku nożem, aby wyciągnąć go z formy. Wystarczy, że poczekasz aż ostygnie a następnie rozepniesz boki. NIC nie przywiera. Otwórz, pokrój, podawaj!

Łatwe
czyszczenie

10 lat
gwarancji

Łatwe
przechowywanie

Odtwórz wideo

Bez
tłuszczu

Mniej
odpadów

Bezpieczne
dla zdrowia

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Kup COOX

TERAZ

I dołącz do rzeszy zadowolonych klientów!

ŚPIESZ SIĘ! ZOSTAŁY OSTATNIE SZTUKI

Oferta do wyczerpania zapasów

Zapisz się do newslettera!

Obiecujemy zero spamu, tylko sprawdzone przez nas przepisy na pyszne dania i desery.